Vianočná ponuka 2017

Milí priatelia,

dovoľte nám predstaviť Vám katalóg darčekov, ktorý naša chránená dielňa prináša už po šestnásty krát. Tak ako každý rok sme pre Vás pripravili ponuku darčekov vyrobených šikovnými rukami našich pracovníkov. Potešte svojich kolegov, klientov a zamestnancov čerstvými, zdravými a chutnými výrobkami chránenej dielne s dlhoročnými skúsenosťami a zárukou kvality. Katalóg Vám prinášame v predvianočnom čase, no ponuka je aktuálna po celý rok. Tradícia našej dielne siaha do roku 2000. Od tej doby neustále rozširujeme ponuku svojich produktov služieb prispôsobených individuálnym potrebám svojich klientov. Svoju ponuku neustále obohacujeme a zdokonaľujeme, vylepšujeme, obmieňame,  skúšame nové receptúry a netradičné postupy. Už od skorého leta zavárame a konzervujeme rôzne druhy ovocia a zeleniny, zbierame a sušíme bylinky na domáce čaje či oleje, vyrábame sirupy.

Výhodou našich darčekov je komplexné riešenie, kde si z ponuky môžete vybrať zloženie balíčkov podľa Vašich potrieb. Do balíčkov vieme zakomponovať darčekový predmet či kartu s venovaním alebo prianím. Cenové skupiny sú dostupné pre každého. Ponúkame malé kusové darčeky, balíčky so zaváraninami a pečivom až po balenia pečiva na kilogramy darčekové koše a dózy. Darčeky pre Vás profesionálne zabalíme, pričom dbáme na jednotný, estetický, prírodný a zároveň moderný dizajn. Podľa požiadaviek zabezpečíme branding Vašej spoločnosti – visačky a nálepky na mieru, text, logo, obrázok, farebné zladenie či dekoráciu. Radi Vám poradíme, vytvoríme ponuku či návrh, odprezentujeme výrobky alebo pripravíme ochutnávku. Darčeky dopravíme a doručíme priamo na adresu určenia. Na firemných akciách a večierkoch pre Vás pripravíme chutné občerstvenie, nápoje a rôzne vianočné pečivo. Spokojnosť zákazníka je pre nás priorita.

Na všetky výrobky našej chránenej dielne je zároveň uplatniteľné 100%-né náhradné plnenie. Počas našej histórie sme získali viacero ocenení, ktoré okrem dlhoročnej skúsenosti dávajú záruku kvality a vašej spokojnosti. Mimoriadne nás tešia ocenenia Via Bona Slovakia za stratégiu zodpovedného podnikania a za Inšpiratívny prístup k zamestnávaniu zdravotne postihnutých ľudí. Taktiež certifikát Dôveryhodná firma od Centra výskumu názorov zákazníkov a certifikát Zodpovedné podnikanie od Ministerstva hospodárstva SR.

V prípade otázok nás môžete kontaktovať telefonicky: 00421 902 985 500 alebo na office@mannacatering.sk

Ceny vo vianočnom katológu su platné aj pre rok 2018. Sortiment výrobkov závisí od Vašej včasnej objednávky.

Kolektív pracovníkov Agentúry MANNA, chránenej dielne

Ďakujeme za vašu priazeň a tešíme sa na spoluprácu

NA STIAHNUTIE: