Agentúra Manna - chránená dielňa

O nás

Hlavnou činnosťou agentúry je poskytovanie kvalitných gastronomických služieb na rozličné príležitosti pre organizácie aj jednotlivcov. Od iných cateringových spoločností sa Manna odlišuje tým, že vytvára pracovné príležitosti pre ľudí znevýhodnených na trhu práce.

Počas viac ako pätnástich úspešných rokoch Agentúra Manna rozšírila svoje aktivity do ďalších oblasti:

► prevádzkovanie zamestnaneckých kaviarní pre IBM a Accenture

► návrh, príprava a balenie originálnych darčekových a reklamných predmetov

► kompletné zabezpečenie cateringu pre indoorové, aj outdoorové aktivity

► organizácia Dní Zdravia

Agentúra Manna - chránená dielňa, ktorá bola ocenená za spoločensky zodpovedné podnikanie, podporuje ochranu životného prostredia. Je zapojená do projektu EKOPROFIT BRATISLAVA, zameraného na zvyšovanie environmentálenho povedomia v malých a stredných firmách. Pri svojej činnosti sa Manna snaží eliminovať nepriaznivé dopady na životné prostredie: uprednostňuje trvalé obaly na potraviny pred jednorázovými, používa suroviny od lokálnych predajcov a z vlastnej záhradky, použiteľný odpad používa na hnojenie pôdy. Manna podporuje Fair Trade producentov kávy, ktorí zaisťujú farmárom v rozvojových krajinách férový zisk, z ktorého časť je odvádzaná na sociálne rozvojové projekty.

Agentúra Manna - chránená dielňa chce svojimi nápadmi a kvalitnou prácou prispievať k rozvoju nových programov firemnej filantropie a spoločenskej zodpovednosti na Slovensku. Ďakuje všetkým svojim podporovateľom a obchodným partnerom, ktorí ju v týchto náročných aktivitách podporujú.

Fair trade káva v našich prevádzkach

Kvalitná káva z našej kaviarne spĺňa tiež podmienky Fair trade certifikácie. Viac o Fair trade.


Aktivity agentúry Manna zaznamenali viaceré média:

 

Ocenenie

Nadácia Pontis každoročne udeľuje prestížne ocenenie Via Bona Slovakia. Hľadá firmy s inšpiratívnymi príbehmi v oblasti filantropie a zodpovedného podnikania. Ocenenie Via Bona Slovakia chce ukázať, že biznis sa dá robiť aj inak. „Každoročne sa nám prihlasujú firmy, ktoré chcú na Slovensku podnikať transparentne a zodpovedne. Vítame každý projekt, ktorý je niečím nový a dokáže inšpirovať aj ďalších, aby sa v oblasti zodpovedného podnikania a firemnej filantropie posúvali dopredu,” vysvetľuje Pavel Hrica, programový riaditeľ Nadácie Pontis.

Agentúra Manna podporuje komplexnú integráciu ľudí so znevýhodnením na trhu práce. Za svoju  angažovanosť v oblasti spoločenskej zodpovednosti figurovala medzi ocenenými niekoľkokrát. V roku 2005  získala ocenenie Via Bona, v roku 2007 bola na shortliste tejto súťaže a v roku 2013 získala opäť čestné uznanie Via Bona za inšpiratívny prístup k zamestnávaniu ľudí so zdravotným postihnutím.

Relácia cesta 2018

Dokument o pracovníkoch Agentúry Manna v novootvorenej prevádzke.

Relácia cesta 2013

Dokument o pracovníkoch Agentúry Manna z roku 2013.


Referencie

Agentúra Manna, chránená dielňa si počas svojej existencie získala dobré meno u významných, korporátnych, slovenských, i zahraničných spoločností, ktoré sa stali pravidelnými odberateľmi jej služieb. Geh hier.

Medzi našich zákazníkov patria:
IBMAT&TKPMGTNT
ABBVIEDELLSLOVENSKÁ POŠTAABB
ABBOTTZUNOZUNOPENTA INVESTMENTS
MERCKO2ESETVÚB
HARTMANN RICOSANDOZMICROSOFTORANGE
SLOVAK TELEKOMSANOFI AVENTISHOLCIMSPP

NA STIAHNUTIE: